Veslačima Biokova 12 medalja u Metkoviću VESLANJE

764
0
PODJELI

Redakcijsko izviješće

U subotu je održana 5. mini kup veslačka regata u Metkoviću na Neretvi, ujedno i posljednja regata ove sezone. Veslači VK Biokovo ostvarili su vrlo dobar rezultat, a u svakoj kategoriji u kojoj su nastupili osvojili su medalju. Ukupno su osvojili 12 medalja, od čega 2 zlata, 3 srebra i 7 bronci. Trener veslača Luka Srzić zadovoljan je učinkom. – Bio je to vrlo uspješan kraj vrlo uspješne veslačke sezone za nas, kaže Srzić.

Rezultati:

Samac kadetkinja Ana Radoš 3.mj.; Dvojac kadetkinja Đana Srzić i Zorana Ćulav 3.mj.; Samac kadeta: Niko Ćulav 3.mj.; Neven Ćulav 3.mj.; Dvojac kadeta: Jure Čović i Marko Brkušić 1.mj., Šimun Babić i Toni Andrijašević 2.mj.; Dvojac kadeta: Karlo Visković i Bobo Radić 1.mj.; Marin Glavičić i Luka Gojak 3.mj.; Dvojac kadeta A: Matko Komljenović i Marin Radojković 2.mj.; Samac juniora B: Martin Bajić 3.mj.; Samac juniora A: Marko Andrijašević 2.mj.; Paško Vela 3.mjesto.